Bjelin-i kõvendatud puitpõrandate valik laieneb

Klientide soovil toob Bjelin Euroopa põrandakatteturule kõvendatud puitpõrandate L-mõõdus lauad. Uute skandinaaviapäraste põrandate tootmisel kasutatakse uusimat tehnoloogiat ning Euroopast, Horvaatiast pärit esmaklassilist ja kvaliteetset puitu.  

Bjelin tõi selle aasta kevadel turule oma uue kõvendatud puitpõrandate 3.0-kollektsiooni. Uues kollektsioonis on mitmeid tehnoloogilisi uuendusi ning lisandunud on uusi värvitoone ja M ning S-mõõdus parketilauad. L-mõõdus lauad mõõtmetega 180 x 2000 mm lisavad uusi võimalusi era- ja ühiskondlikele projektidele.

“Usume, et suudame paremini kohanduda ja optimeerida ruume”, ütleb Bjelini tootehalduse juht Hannes Lindblom. “Uued mõõtmed maksimeerivad tooraine kasutust ning vähendavad jäätmete teket, mis omakorda peegeldab meie pühendumust tõhususele, paindlikkusele ja säästvale arengule.”

L-mõõdus lauad on saadaval pro matt lakituna. Tegemist on Bjelini vastupidavaima pinnatöötlusega. Eriti tugev pind muudab põranda kergelt hooldatavaks ja kaitseb plekkide tekke eest ning seetõttu sobib see eriti hästi suure käimiskoormusega kohtadesse nagu hotellid, restoranid, bürood ja poed – või kodude sissepääsud.

Veekindla 5G® Dry™ -lukuühendusega parketilaudade paigaldus on kiire ja lihtne ning paigaldamisel pole vaja kasutada liimi, naelu ega tihendusaineid. Veekindlad lukuühendused takistavad vee pääsemist läbi vuukide ning seetõttu pole vaja karta ka aluspõranda niiskuskahjustusi.

Bjelini populaarsete kõvendatud puitpõrandate tootmiseks kasutatakse patenteeritud Woodura®-tehnoloogiat. Tegemist on esmaklassilise lahendusega 100% ehtsate puitpõrandate valmistamiseks.  Kõvendatud puitpõrandad on kolm korda kõvema pinnaga ning painutuskindlamad, kui traditsioonilised tammest laudparketid. Tänu Woodura-tehnoloogiale saab igast palgist toota 10 korda rohkem puitpõrandaid. Bjelini kõvendatud puitpõrandate tehnoloogia on arendatud Bjelini tütarettevõtte Välinge Innovation poolt.

Kõvendatud puitpõrand VISTORP L, powder white matt lakk
Kõvendatud puitpõrand VISTORP L , powder white matt lakk