Bjelin`i valik laieneb uue erksavärvilise CONTRAST-kollektsiooniga

Bjelin toob turule uue, Contrast-kollektsiooni, mis tõstab veelgi esile kuulsa Spačva tamme erilised omadused. Uus, särtsakas kõvendatud puitpõrandate kollektsioon on loodud tehnoloogia ja käsitöömeisterlikkuse ühendamisel ning sobib nii eluruumidesse, kui ka suure käimiskoormusega (klass 33) avalikesse ruumidesse.

“Mõistsime, et saame luua dünaamilisema põranda, kasutades olemasolevaid värve ja luues teravamaid kontraste,” ütleb Bjelini disainer Emanuel Lidberg. “Skandinaaviapärastest toonidest inspireeritud värvipaletile tuginedes lisab uus Contrast-kollektsioon uut värskust ja sulandub harmooniliselt meie 3.0 kõvendatud puitpõrandate kollektsiooniga.”

Bjelin on teerajaja puidu omaduste ja struktuuri parandamisel tänu koostöös Välinge Innovationi kaasaegsele tootearendusosakonnale. Tänu revolutsioonilisele, puidu omadusi parandavale Woodura™ tehnoloogiale oli võimalik kasutada üheksat täpselt disainitud harja, et integreerida sujuvalt parketilaua pinnale kontrastsed värvipigmendid, mis rõhutavad tamme loomulikku puidusüüd.

Woodura muudab kõvendatud puitpõrandad kolm korda kõvemaks, kui traditsioonilised puitpõrandad ning need on vee- ja löögikindlamad. Koos veekindla 5G Dry™ lukuühendusega on need põrandad kauakestvad ning neil on käimiskoormuse klass 33-le vastav pro matt lakk pinnaviimistlus – Bjelini seni kõige vastupidavam pinnaviimistlus.

Euroopa FSC-sertifitseeritud puidust toodetud põrandad on saadaval XL-mõõõdus (206×2200 mm) laudadena ning Nature-valikus.  Uus kollektsioon loob uusi kontrastsemaid võimalusi elu- ja avalike ruumide kujundamisel ning lisab interjööri stiili ja värskust.

Bjelin kuulub Rootsi perefirma Pervanovo gruppi, mille peakontor asub Lõuna-Rootsis Vikenis ja millel on tipptasemel tootmisüksused Horvaatias ja Rootsis. Kontsernis töötab 2200 töötajat ja aastakäive on 200 miljonit eurot. Bjelini asutajad leiutasid 1970. aastate lõpus maailma esimese laminaatpõranda (Perstorp) ning 1990. aastatel uuendusliku liimivaba lukuühenduse.  Bjelini ülemaailmne müügiorganisatsioon turustab Woodura tehnoloogia abil toodetud keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke puitpõrandaid. Woodura® tehnoloogia abil toodetud kõvendatud puit on kontserni tootearendusettevõtte Välinge Innovation AB patenteeritud leiutis.

Vapor
Desert
Granite
Ivory
Bjelin kõvendatud puitpõrand uus kollekstioon Contrast
Silver