Tule tutvuma Bjelini uue kollektsiooniga Habitare messil!


kõvendatud parkett

Tule tutvuma Bjelini uute toodetega Habitare messil!

Bjelin Finland osaleb Soome juhtival sisustusmessil Habitare juba järgmisel nädalal. Mess toimub 13.-17.9.2023 Helsinki messikeskuses. 

Bjelin esitleb messil oma uuemat Woodura 3.0 kõvendatud puitpõrandate kollektsiooni, mille tootmiseks kasutatakse uusimat Välinge Innovation tehnoloogiat.

Habitare on Soome suurim mööbli- ja sisustusala mess. Bjelini stendilt leiad Skandinaavia maitsele disainitud kõvendatud puitpõrandad, mida toodetakse patenteeritud Woodura®-pinnakõvendustehnoloogia abil, tänu millele on need kolm korda kõvemad võrreldes klassikaliste puitpõrandatega. Uus tehnoloogia on ka keskkonda säästev, kuna samast toorainekogusest toodetakse 10 korda rohkem puitpõrandaid.

Bjelini stendil on esitletud uusimad kõvendatud puitpõrandad, uued pinnaviimistlused ja uute mõõtmetega parketilauad. Lähemalt saad tutvuda uue veekindla lukuühendusega. Bjelini kõvendatud puitpõrandaid on lihtne ja kiire paigaldada tänu suurtele mõõtmetele ning suurepärasele 5G®Dry™-lukuühendusele. Bjelini tütarettevõttes Välinge Innovation leiutatud uus veekindel lukuühendus tagab puitpõrandale veekindlad vuugid, mille kaudu vesi ei pääse läbi vuukide puitpõrandat kahjustama.

Tule tutvuma Bjelini uute kollektsioonidega messiboksis nr 6k60.

Bjelin on osa rootsi perefirmast Pervanovo-grupist, mille keskus asub Lõuna-Rootsis Vikenis ning kaasaegsed tootmisüksused Horvaatias. Kontsern annab tööd 2200 inimesele ning käive on 200 miljonit eurot. Bjelini asutajad leiutasid 1970-ndate aastate lõpus maailma esimese laminaatpõranda (Perstorp) ning 1990-ndatel aastatel toodi turule uudne liimivaba lukuühendus põrandakatete jaoks. Woodura-tehnoloogia abil toodetud kõvendatud puitpõrandad on vastupidavad ning keskonnasäästlikud.