LP CANEXEL EELTÖÖDELDUD PUIDUST TOODETUD FASSAADILAUAD

Märksõnadeks

  • ei lõhene, stabiilne ning oksavaba

  • hea pleekimiskindlusega

  • kiire ja lihtne paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt

VÄRVIVALIK


LP CanExel fassaadilaudade tootmiseks kasutatakse puidufiibrit, vaha ja vaiku, mis pressitakse kõrgel temperatuuril ja survel omavahel kokku. Tulemuseks on vastupidav, ilmastikukindel ning ehedale hööveldatud puidule sarnane materjal, mis on hea vastupidavusega painutamisele ja löökidele ning ei lõhene ega pragune ja on oksavaba. Fassaadilauad on tehases värvitud ning ei vaja paigaldusjärgset ülevärvimist. Paigaldus on lihtne ja kiire ning eritööriistade vajadus puudub. Valikus on fassaadilauad nii vertikaalseks, kui ka horisontaalseks paigalduseks. Kuna erinevaid pinnamustreid on üle 20-ne, siis pole vaja karta mustrite kordumist valmis fassaadil. Canexel fassaadilauad ei ole mitte ainult kauni välimusega vaid peavad hästi vastu ka karmides kliimatingimustes. CanExel fassaade toodetakse Kanadas juba üle 50-ne aasta.


LP CANEXEL FASSAADILAUDADE MÕÕTMED
 KOLLEKTSIOON RIDGEWOOD D-5
 ULTRAPLANK
LAUDADE PIKKUS
3,66 m
 3,66 m
LAUDADE LAIUS
30,48 cm
 30,48 cm
LAUDADE PAKSUS
1,11 cm
 1,11 cm
PAIGALDUSSUUND
Horisontaalne
 Vertikaalne või diagonaalne

CanExel Ridgewood D-5 fassaadilauad on ehtsa välimusega ja meenutavad hollandi voodrilaudu. Laua keskel asuv soon poolitab laua ja jätab visuaalselt mulje nagu oleks tegu kahe u. 13 cm laia lauaga. Lauad on sügava puidutekstuuriga ning saadaval 23-s eri värvitoonis. Innovaatiline kinnitussüsteem tagab puhta lõpptulemuse ning viimistlemiseks on saadaval lai valik alumiiniumprofiile.


Ridgewood D-5
Ridgewood D-5
 Ridgewood D-5

CanExel UltraPlank fassaadilauad ühendavad endas stiili mitmekülgsusega. Lauad on sügava puidutekstuuriga ning saadaval 23-s eri värvitoonis. Innovatiline kinnitussüsteem tagab lihtsa paigaldatavuse ja puhta lõpptulemuse. UltraPlank laudu võib paigaldada nii vertikaalselt, kui ka horisontaalselt.


UltraPlank
UltraPlank
 UltraPlank

Tutvu valikuga SIITLP STRONGCORE PUIDUST TOODETUD FASSAADIPLAADID
aia-, hobi- ja laste mängumajade ehitamiseks

Märksõnadeks
  • suurepärane vastupidavus ilmastikule
  • kiirus ja lihtsus (plaadid eelkrunditud)

Strongcore plaatide tootmiseks kasutatakse haavapuitu ja MDI-vaike. Tulemuseks on fassaadiplaat, mis on tavalise OSB plaadiga võrreldes vastupidavam niiskusele ja ilmastikutingimustele. Plaatide pinnastruktuur meenutab hööveldatud lauda. Plaadid on tehases krunditud ning seetõttu saab igaüks värvida fassaadi just selliseks nagu ta soovib. Plaatide pikemad küljed on poolpunn ühendusega, mis tagab plaatidele nähtamatud üleminekud. Suurepärane toode aia-, hobi- ja laste mängumajade ehitamiseks. 


 KOLLEKTSIOON STRONGCORE
PLAATIDE PIKKUS
2,44 m
PLAATIDE LAIUS
1,22 m
PLAATIDE PAKSUSED
9,5 mm / 11,0 mm
PAIGALDUSSUUND
Vertikaalne või diagonaalne
 Strongcore Strongcore Strongcore

LISAINFO SIITHORISONTAALSELT PAIGALDATAVAD FASSAADILAUAD RIDGEWOOD D5