INNOVAATILISED KÕVENDATUD PUITPÕRANDAD! uus kollektsioon 3.0 on kohal!

LOODUS KOHTUB KÕRGTEHNOLOOGIAGA

LOODUSLIK LUKSUS SINU KOJU

Meie kõvendatud puitpõrandate kaunis kollektsioon on hoolikalt valitud, sobides kaasaegse ja teadliku elustiiliga. Kõrge kvaliteediga puitpõrandate tootmiseks kasutatakse täiustatud tehnoloogiaid – tulemuseks on loomulik ja eristuv põrandakate, mis peab suurepäraselt vastu igapäevastele katsumustele.

Valige tamme-, saare- või pähklipuu vahel. Kas otsite modernset või ajatut klassikat – meie kollektsioon aitab teil luua oma unistuste kodu.  Ainulaadsed disainid on saadaval ka XXL mõõtmetes parketilaudadena.

Kogu meie parkettpõrandate valik on toodetud suurepärase patenteeritud
Woodura® pinnatehnoloogia abil ning lauad on veekindla 5G® Dry™  lukuühendusega, muutes meie põrandad 3-5 korda kõvemaks võrreldes traditsiooniliste puitpõrandatega. Meie põrandad on suurepärase veekindlusega ning eriti lihtsalt paigaldatavad. … ja lisaks saadaval soodsa hinnaga.

Nature valik Ideaalne valik loomuliku ilmega põrandate austajatele. Toonierinevused ning kergelt elavam süümuster koos oksakohtadega sobivad igasse interjööri – modernsest maalähedaseni

Selekt valik Otsid harmooniat ja puhast disaini? Selekt valik vähese toonierinevuse ja harvade oksakohtadega lisab sinu interjöörile iseloomu ja stiilse atmosfääri.

Saadaval Hygienius tehnoloogiaga

KÕVENDATUD PUITPÕRANDAD – OMAETTE KLASS

Mitte midagi sarnast ei leidu meie uutele põrandatele. Tõsiselt! Need on nii uuenduslikud ja revolutsioonilised, et oleme loonud täiesti uue põrandate kategooria. Me kutsume seda kõvendatud puitpõrandateks. Luksuslikud ehtsad puitpõrandad on kombineeritud erilise vastupidavusega, kõrge veekindlusega ja suurepärase keskkonnasõbralikkusega – need põrandad on tõeliselt ainulaadsed.

  • 100% EHTNE PUIT
  • 3 X KÕVEMA PINNAGA
  • KÕRGE VEEKINDLUSEGA
  • XXL MÕÕDUS PLANGUD
  • SÄÄSTLIK TOOTMINE
  • PÕRANDAD JA SEINAD 5G LUKUÜHENDUSEGA

PINNAVIIMISTLUS

Meie naturaalsed kõvendatud puitpõrandad on saadaval kahe erineva pinnaviimistlusega – harjatud ja lakitud. Need kaks valikut on koostatud eesmärgiga luua kauneid, loomuliku välimusega ning vastupidavaid põrandaid.

Meie harjatud ja matt lakitud põrandad tõstavad esile puidu loomulikke omadusi ning samaaegselt tagavad suurepärase pinnakaitse.

Harjamisprotsess annab pinnale kauni sügavuse ja tekstuuri, samas kui kaitsev lakk muudab selle vastupidavaks ja vähest hooldust vajavaks põrandakattevalikuks.

Lakitud kollektsioon on suurepärane valik, kui otsite ilusat puitpõrandat, millel on suurepärane kaitse ja mis vajab vaid minimaalset hooldust. Neid põrandaid on lihtne puhtana hoida, need on äärmiselt kriimustuskindlad ja tänu vastupidavale  lakile koos Woodura tehnoloogia ja 5GDry lukustussüsteemiga on need eriti veekindla pinnaga. Meie lakitud kõvendatud puitpõrandad peavad vastu ka kõige karmimatele nõudmistele ja sobivad nii eluruumidesse, kui ka suure käimiskoormusega äripindadele.

PAREM SISEÕHU KVALITEET

Veelgi väiksem VOC

Sisepindadelt eralduvad lenduvad orgaanilised ühendid (VOC) mõjutavad negatiivselt siseõhu kvaliteeti ja võivad põhjustada probleeme tervisele. Hygieniuse reaktsioon valgusega muudab siseõhu sõna otseses mõttes värskemaks ning praktiliselt kõrvaldab õhust kahjulikud lenduvad orgaanilised ühendid ja ebameeldivad lõhnad.

Vähendab viiruseid ja baktereid

Testid erinevate bakteritega on näidanud, et Hygieniusega põrandad aitavad vähendada viiruste ja bakterite hulka. Testid on näidanud, et enam kui 99,9% viirustest kadus juba 4 tunni möödumisel ning 8 tunni möödudes oli kadunud 99,6% kõikidest bakteritest.

SELLISELT HYGIENIUS TÖÖTAB

Hygienius-töötlus eemaldab üle 99% viirustest ja bakteritest ning lagundab ebameeldivad lõhnad ja ohtlikud ained.

VEEKINDEL JA MUREVABA

5G Dry veekindel tehnoloogia koos kõrge niiskuskindlusega Compositek vahekihiga

5G Dry on edasiarendus juba end tõestanud 5G lukuühendusele ning tagab parema veekindluse, takistades vee tungimist põrandalaudade vuukidesse. Suurem kaitse talub paremini igapäevast kaost ja põrandale valgunud vett. See innovatsioon muudab põranda paigaldamise uskumatult lihtsaks ning annab põrandale suurepärase vastupidavuse.

Puitpõrandate puhul aitab 5G Dry lukuühendus oluliselt vähendada laua äärte paisumist kokkupuutel veega. Põrand näeb välja ja tundub parem, olenemata sellest, kas on juhtunud veeõnnetus või olete põrandat liiga niiskelt puhastanud.

Laudu pole vaja liimida ega naelutada. Põrandalaudade paigaldamiseks on vaja ainult ühte inimest, ühte kätepaari ja ühte liigutust. Ja juhul, kui seda kunagi vaja peaks minema, on seda sama lihtne ka lahti võtta. 5G lukuühenduse abil saate paigaldusaega märkimisväärselt lühendada, olenemata sellest, kas olete professionaal või isetegija.

Lihtsalt paigaldatav 5G Dry lukuühendus

5G Dry – lühike külg
Pikk külg

Üldinfo

XXL plangud
Laius 271 mm
Pikkus 2378 mm

XL plangud
Laius 206 mm
Pikkus 2200 mm

UUDISED 2023

L plangud
Laius 180 mm
Pikkus 2000 mm

M plangud
Laius 151 mm
Pikkus 2000 mm

S plangud
Laius 151 mm
Pikkus 1170 mm

MAAILMAKLASSIGA INNOVATSIOON

Ehtsate puitpõrandate tulevik peab olema jätkusuutlik ja uuenduslik. See võib kõlada liiga hästi, et tõsi olla, kuid meie järgmise põlvkonna põrandakatetes on see kõik olemas. Meil on juurdepääs turu kõige uuenduslikumale tehnoloogiale läbi meie tütarettevõtte Välinge Innovation – oleme loonud kõrgtehnoloogilise, ehtsast puidust põranda-kollektsiooni, millel on võrratud omadused ja esteetiline välimus.

Välinge on valdkonna juhtiv innovaator, kellel on turul mitmeid mängu muutvaid tehnoloogiaid. Neil on muljetavaldav valik mitmekülgseid ja hõlpsasti paigaldatavaid põrandakatete lukusüsteeme, mitu teedrajavat lahendust, mis lisavad põrandatele eeliseid nagu kulumiskindlus, pikaealisus ja jätkusuutlikkus. Samuti tänu oma uuele klikk-mööbli tehnoloogiale muudavad nad mööbli kokkupaneku eriti lihtsaks – ja seda igaveseks.

Lisateavet Välinge kohta leiate aadressilt valinge.se

SUPERVÕIMEGA JÄTKUSUUTLIKUD PÕRANDAD

Bjelin suhtub kirglikult muutuste loomisesse tuleviku jaoks. Jätkusuutlikkus on meie äritegevuse lahutamatu osa ning püüame pidevalt rahuldada turu nõudlust paremate ja jätkusuutlikumate toodete ja lahenduste järele.

Unikaalne Woodura® tehnoloogia, mille abil on  toodetud meie kõvendatud puitpõrandate kollektsioon, muudab meie põrandad nutikamaks ja keskkonnasõbralikumaks, kui ükski teine tavaline puitpõrand. See murranguline tootmismeetod võimaldab samast kogusest saematerjalist toota kümme korda rohkem põrandakatet võrreldes traditsioonilise tootmisega ning annab kolm korda tugevama pinna. Koos veekindla lukusüsteemiga võime uhkusega öelda, et meie põrandad on tõeliselt vastupidavad ja keskkonnasäästlikumad.

Woodura, 5G Dry ja Hygienius on patenteeritud tehnoloogiad, mis on loodud Välinge
Innovation AB poolt. Sõnamärgid ja logod on kaubamärgid, mis kuuluvad  Välinge Innovation AB-le ja igasugune kasutus on litsenseeritud

GARANTII

Eluruumid: piiratud eluaegne garantii
Ühiskondlikud: 10 aastat suure käimiskoormusega kohtades (klass 33)

Vaata lähemalt bjelin.com